Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka!  GOTOWY DO BIEGU. JAK UWOLNIĆ WRODZONĄ ZDOLNOŚĆ DO BIEGANIA BEZ KONTUZJI Zobacz większe

GOTOWY DO BIEGU. JAK UWOLNIĆ WRODZONĄ ZDOLNOŚĆ DO BIEGANIA BEZ KONTUZJI

GALAW:9788375794571

Nowy produkt

Liczba stron 304
Format 165 x 240
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7579-457-1
Data wydania 28.10.15

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

34,08 zł brutto

-43.1%

59,90 zł brutto

Więcej informacji

Autor Gotowego do biegu, nazywany dziś „wizjonerskim specjalistą fizjoterapii”, jest inspiracją dla wszystkich, którzy chcą trenować mądrze i bez uszczerbku dla zdrowia. Z jego pomocy korzystają mistrzowie sportu i olimpijczycy. Kelly Starrett udowadnia, że właściwie dobrane ćwiczenia umożliwiają powrót do pełnej formy bez pomocy medycznej. Z książki Starretta dowiesz się, że nie wystarczy zainwestować w  rehabilitanta i drogie buty, by uczynić sport bezpiecznym. Szybszy, dłuższy i bardziej efektywny trening bez kontuzji jest możliwy, jeśli połączysz prawidłową technikę biegu 
z ćwiczeniami mobilizującymi i właściwym odżywianiem.

 

Przeczytałam wiele pozycji o tematyce związanej z bieganiem, ale książka Gotowy do bieguzdecydowanie się spośród nich wyróżnia. Stanowi bezcenne kompendium wiedzy zarówno dla początkującego, jak i bardziej zaawansowanego biegacza. To praktyczny przewodnik, który powinien znaleźć w biblioteczce każdego sympatyka sportu.
Książka w jasny i przystępny sposób opisuje, czym powinniśmy się kierować, aby mądrze trenować  i zabezpieczyć organizm przed ewentualnymi kontuzjami. Bieganie samo w sobie nie gwarantuje zdrowia. Gwarantują je czynniki, które są niezbędne, aby bezpiecznie uprawiać bieganie: odpowiednia technika, dieta, regeneracja. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 innych produktów w tej samej kategorii: