Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka!  MARATON METODĄ HANSONÓW. JAK POPRAWIĆ SWOJĄ ŻYCIÓWKĘ Zobacz większe

MARATON METODĄ HANSONÓW. JAK POPRAWIĆ SWOJĄ ŻYCIÓWKĘ

GALA:9788375793048

Nowy produkt

Wydawnictwo Galaktyka
Liczba stron    256
Format    165x240
Oprawa    miękka
ISBN    9788375793048
Data wydania    14 maja 2014

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

22,70 zł brutto

-43.1%

39,90 zł brutto

Więcej informacji

HANSONS-BROOKS DISTANCE PROJECT zrobił furorę na amerykańskiej scenie biegowej, gdy okazało się, że skupieni wokół tego projektu biegacze stanowią jedną z najlepszych grup biegowych w USA. Nieprzeciętny talent w połączeniu z niekonwencjonalnym podejściem do długiego wybiegania to przepis na sukces. Uczestnicy tego programu zdobywali medale w najważniejszych amerykańskich maratonach i zapewniali sobie miejsca w kadrze olimpijskiej Stanów Zjednoczonych.
LUKE HUMPREY – trener prowadzący w firmie Hanson’s Coaching Services i uczestnik programu Hansons-Brooks Distance Project
KEITH I KEVIN HANSONOWIE – twórcy Hansons-Brooks Distance Project; na co dzień pracują z czołowymi amerykańskimi biegaczami
Keith i  Kevin Hansonowie łamią stare zasady i wprowadzają nowatorskie rozwiązania, łącząc naukę oraz strategię w jednym celu: aby wydobyć maratoński potencjał każdego biegacza. Przedstawiona w prosty i przejrzysty  sposób metoda Hansonów daje ci wiedzę, narzędzia, a także plany treningowe, których potrzebujesz, aby pobiec swój najlepszy maraton i osiągnąć wymarzony wynik.
Porzuć przestarzałe metody treningu i przygotuj się na nową życiówkę w maratonie!
Od pewnego czasu obserwujemy modę na bieganie, a co za tym idzie, mamy też wysyp porad treningowych, w których dominują frazesy i niestety brakuje konkretów. Wcale mnie to nie dziwi. Trudno jest przecież znaleźć uniwersalną odpowiedź na pytanie: „Jak biegać, żeby...?”, bo każdy z nas, biegaczy, jest inny i trenuje w innym celu. Nie ukrywam, że od dawna z niecierpliwością czekałem na publikację, która zaspokoiłaby głód wiedzy biegaczy będących na różnym poziomie i dostarczyła im rzetelnych wskazówek, jaki sposób biegania wybrać, by zrealizować swoje zamierzenia. Metoda Hansonów daje konkretne odpowiedzi na większość pytań i doskonale sprawdza się w przypadku maratonów. A najlepszym potwierdzeniem moich słów niech będą rzesze osób, które dzięki programowi Hansonów właśnie osiągnęły to, o czym zawsze marzyły.
Mateusz Jasiński
popularyzator biegania, ultramaratończyk,
facebook.com/MateuszJasinskiBieganie
Trzeba powiedzieć sobie otwarcie i szczerze – metoda Hansonów nie nadaje się dla każdego. To prawdziwy program treningowy, który nie zostawia miejsca na improwizację i szukanie wymówek. Na tym polega jego siła. Trenując według wskazówek braci Hansonów, można się poczuć jak prawdziwy sportowiec! Tutaj każda jednostka treningowa ma swój cel, sens i efekt. W dodatku – efekt piorunujący.
Marek Tronina
redaktor naczelny miesięcznika „Bieganie”
Poznaj sekrety profesjonalistów i osiągnij oszałamiający wynik w kolejnym maratonie. Metoda Hansonów łączy naukową wiedzę z doświadczeniem i przygotowuje cię na najcięższe, ostatnie kilometry królewskiego dystansu, kładąc nacisk na:

•    niższy kilometraż długich wybiegań (stawiaj na jakość, nie na ilość),
•    treningi szybkościowe, siłowe i tempowe optymalnie dopasowane do tempa docelowego,
•    ścisłe zasady odżywiania i nawadniania (abyś zapomniał o „ścianie”),
•    szczegółowe plany treningowe dla początkujących i zaawansowanych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 innych produktów w tej samej kategorii: