Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka!  NOWOCZESNY TRENING SIŁOWY Zobacz większe

NOWOCZESNY TRENING SIŁOWY

9788375790955

Nowy produkt

KING IAN, LOU SCHULER
Liczba stron 368
Format 205 x 275
Oprawa Miękka
ISBN 9788375790955
Data wydania 2009, dodruk 9 grudnia 2013r.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

45,46 zł brutto

-43.1%

79,90 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesny trening siłowy, to najlepsza droga do rozwinięcia pełnego potencjału swojego ciała. Jest to nowy rodzaj książki o fitnesie. Stworzona przez członków zespołu redakcyjnego Men's Health, wiodących ekspertów w dziedzinie treningu siłowego. Podręcznik jest pełen znakomitej jakości kolorowych zdjęć, wiele z nich przedstawia metodę wykonywania ćwiczenia krok po kroku, znajdziesz też świetne rysunki anatomiczne. Książka stanowi hołd dla wspaniałej i zadziwiającej maszyny, jaką jest męskie ciało - ponad 650 mięśni i 250 milionów włókien mięśniowych i nauczysz się z niej jak najlepiej wykorzystać potencjał swojego ciała.

 

  • Dowiedz się jak zbudowane są twoje mięśnie i jak działa twoje ciało
  • Poznaj sekrety budowania mięśni
  • Podążaj 6-miesięcznym programem treningowym, który będzie odpowiedni dla twoich potrzeb (ponad 100 dokładnie opisanych ćwiczeń)

 

Książka Nowoczesny trening siłowy autorstwa Iana Kinga i Lou Schulera to kompendium wiedzy kulturystycznej. Czytelnik znajdzie w niej nie tylko prosto i obrazowo przedstawione zasady fizjologii człowieka oraz biomechaniki, ale także szczegółowy opis techniczny ćwiczeń oraz plany treningowe stworzone z myślą o zaawansowanych ćwiczących jak i tych początkujących. Autor płynnie przechodzi z jednego zagadnienia w kolejne, ukazując sposób budowy mięśni w sposób zrozumiały zarówno dla ćwiczących, jak i osób niezorientowanych w temacie. Książka wprowadza także czytelnika w podstawy odżywiania, dzięki czemu łatwiej będzie mu zrozumieć rolę diety w planie treningowym. Polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym budową mięśni!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 innych produktów w tej samej kategorii: