Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Anestezja. Znieczulenie w położnictwie, torakochirurgii i kardiochirurgii Zobacz większe

Anestezja. Znieczulenie w położnictwie, torakochirurgii i kardiochirurgii

9788376093536

Nowy produkt

Wydawnictwo Elsevier
R.R. Gaiser, E.A. Ochroch, S.J. Weiss

wyd. I polskie, red. L. Drobnik
536 stron
rok wydania: 2011
format: 150x235, opr. broszurowa
ISBN: 9788376093536

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

135,15 zł brutto

-15%

159,00 zł brutto

Więcej informacji

Anestezjologia w położnictwie jest jedną z najbardziej wymagających i dających satysfakcję rodzajów praktycznej anestezji. W tym czasie lekarz jest odpowiedzialny za opiekę nad dwoma pacjentami - matką i płodem. Aby bezpiecznie znieczulać rodzącą, anestezjolog musi mieć solidne podstawy położnictwa. Z tego powodu w pierwszych rozdziałach przekazano istotne wiadomości z tej dziedziny. Podano punkty kluczowe w celu szybkiej i łatwej powtórki.
W rozdziale dotyczącym zabezpieczenia dróg oddechowych i torakoanestezji wieloletnia wartościowa wiedza na ten temat jest prezentowana skrótowo w przyjaznej formie dla czytelnika i jest przydatna zarówno dla rezydentów, jak i specjalistów. Zwróciliśmy uwagę na podstawy przygotowania pacjenta do zabiegu torakochirurgicznego, przedstawiając interesujące przypadki i tematy do dyskusji.
Przeznaczeniem publikacji jest możliwość szybkiego poznania podstaw. W części poświęconej kardioanestezji omówiliśmy występujące najczęściej problemy i stany kardiologiczne wymagające opieki anestezjologicznej.

30 innych produktów w tej samej kategorii: