Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Dieta z sukcesem. Simple glyx. Przyjazny indeks glikemiczny Zobacz większe

Dieta z sukcesem. Simple glyx. Przyjazny indeks glikemiczny

EDRA:9788365373311

Nowy produkt

Wydawnictwo EDRA
M. Grillparzer


160 stron
rok wydania:2016
format: 169 x 233, opr. broszurowa
ISBN: 9788365373311

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

37,40 zł brutto

-15%

44,00 zł brutto

Więcej informacji

Słyszałeś już cokolwiek na temat SIMPLE GLYX  - diecie o niskim indeksie glikemicznym? 
 
Już ponad 1,5 miliona osób sięgnęło po książki Marion Grillparzers o diecie opartej na niskim indeksie glikemicznym
SIMPLE  GLYX  to dieta zalecana przez lekarzy, ponieważ już w ciągu 4 tygodni poprawia samopoczucie, stan zdrowia i wyniki badań krwi. 
 
To dieta, która tak naprawdę nie jest dietą, ale zmianą stylu życia..
 
Dieta SIMPLE-GLYX jest….
  • Dla każdego: potrawy niskoglikemiczne smakują i młodym i starszym. Kobietom i mężczyznom. Osobom żyjącym samotnie i w związkach. Szczupłym i grubym. Wegetarianom i mięsożercom. Także program aktywności ruchowej jest dla każdego.
  • Dziecinnie łatwa: dieta oparta o IG to wiedza z 30 lat doświadczeń, pełna prostych reguł, życiowych przepisów na zdrowie, odrobiny motywacji sprowadzonych do prostego systemu kolorów świateł drogowych.
  • Polecana przez lekarzy: chroni serce, zapobiega cukrzycy, utrzymuje sprawność umysłu, uwzględnia problem nietolerancji pokarmowej i hamuje rozwój stanów zapalnych w organizmie.
  • Dietą na całe życie: czujemy, że jesteśmy w formie, rozbudzeni, radośni, zdrowi… i pozostajemy przy tej diecie, czasem bardziej, czasem mniej ściśle.
  • Urozmaicona: nic nie jest zakazane. Przepisy są różnorodne - każdy znajdzie coś dla siebie. Od przekąsek jedzonych palcami (finger food) aż do potraw „jesz, ile chcesz”. Dla wegan i mięsożerców.
  • Dietą pobudzającą metabolizm: jedząc mądrze wpływamy na naszą przemianę materii, więc chudnięcie staje się proste. Spożywając produkty o niskim indeksie glikemicznym regulujemy stężenie glukozy we krwi. A dzięki spożywaniu białka i niezbędnych kwasów tłuszczowych zwiększamy swoją termogenezę: kalorie uciekają przez skórę w postaci ciepła.

30 innych produktów w tej samej kategorii: