Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Endodoncja Zobacz większe

Endodoncja

9788360290132

Nowy produkt

C. Bargholz, D. Hör, Ch. Zirkel

wyd. I polskie, red. Z. Jańczuk
456 stron
rok wydania: 2007
format: 145 x 205 , opr. broszurowa
ISBN: 9788360290132

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

58,65 zł brutto

-15%

69,00 zł brutto

Więcej informacji

 Jest to podręcznik medycyny klinicznej, którego autorzy nie ograniczają się do prezentowania wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim skupiają na wskazówkach pomocnych w codziennej praktyce klinicznej. Wskazówki te są szczególnie wartościowe, gdyż opierają się na długoletnim doświadczeniu autorów - lekarzy stomatologów specjalizujących się w endodoncji, a ponadto wsparte zostały najnowszymi badaniami naukowymi.
   Niniejsza publikacja dostarcza nowych, uzupełniających informacji dotyczących technik i metod postępowania podczas leczenia endodontycznego. Ważne sprawy oddzielone są od mniej istotnych, ponieważ w całym podręczniku obowiązuje ścisłe ich zróżnicowanie. W celu sprawnego korzystania z książki wprowadzono w tekście wiele wyróżnień, a także liczne tabele i podsumowania. Szczególnie cenne są zestawienia zalet i wad przy wyborze metody leczenia lub wyborze materiału stomatologicznego.
   Książka adresowana jest zarówno do lekarzy stomatologów szukających praktycznych wskazówek dotyczących leczenia, jak i studentów stomatologii IV i V roku.

30 innych produktów w tej samej kategorii: