Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Farmakologia dla zawodów pielęgniarskich Zobacz większe

Farmakologia dla zawodów pielęgniarskich

9788378460060

Nowy produkt

Wydawnictwo Medpharm
Autor: Beat Schmid / Petra Strub / Andrea Studer
Redakcja wydania I polskiego Józef Prandota
rok wydania:2013 r.
ilość stron:390
format:165x240 mm
oprawa:miękka
ISBN:9788378460060

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

83,16 zł brutto

-16%

99,00 zł brutto

Więcej informacji

Niniejszy podręcznik jest obecnie najbardziej aktualną, dostępną w Polsce pozycją wydawniczą, omawiającą temat farmakologii w zawodach pielęgniarskich. Jest przeznaczony nie tylko dla uniwersyteckich szkół pielęgniarskich, lecz może także stanowić kompendium dla studentów medycyny i lekarzy praktyków.
Książka spełnia wysokie wymagania pod kątem merytorycznym, […] przedstawia informacje na temat leków oraz farmakoterapii w kontekście zmian patofizjologicznych oraz często omawianych na poziomie molekularnym, stwierdzanych w różnych jednostkach chorobowych.

Należy zatem podkreślić walory dydaktyczne tego podręcznika, w którym duża część materiału zawarta jest w licznych tabelach, na rycinach i wykresach, a na końcu każdego rozdziału znajduje się zestawienie pytań i zagadnień, które pomogą korzystającym z niego studentom, w przyswojeniu i uporzadkowaniu informacji, ale również wykładowcom w przygotowaniu wykładu i przeprowadzaniu sprawdzianów wiedzy studentów, a także w syntetycznym zestawieniu omawianych tematów.

Jest to więc pozycja wydawnicza w pełni zaspokajająca oczekiwania merytoryczne i dydaktyczne społeczności akademickiej, w edukacji zawodów pielegniarskich w dziedzinie farmakologii i podstaw farmakoterapii.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: