Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Modelowanie sylwetki metodą Delaviera-ćwiczenia i programy domowego treningu siłowego Zobacz większe

Modelowanie sylwetki metodą Delaviera-ćwiczenia i programy domowego treningu siłowego

9788320040791

Nowy produkt

Dziedzina: Medycyna sportowa
Autorzy:Frederic Delavier, Michael Gundill
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Tłumaczenie z języka: francuski
Stron: 256
ISBN:9788320040791
Rok wydania: 2011
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: Inne

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

81,75 zł brutto

-25%

109,00 zł brutto

Więcej informacji

Książka przedstawia metodę treningu według Delaviera, która najskuteczniej pozwala nabrać siły oraz masy mięśniowej, a także pięknie ukształtować sylwetkę. Dodatkową jej zaletą jest możliwość ćwiczenia w domu, a jedyny potrzebny sprzęt to sztangielki, taśma elastyczna, drążek i zwykłe krzesło.
Publikacja jest owocem ponadpiętnastoletniej współpracy między Frédérikiem Delavierem i Michaelem Gundillem, światowej sławy specjalistami w zakresie kulturystyki i fitnessu.  Obaj autorzy mają razem ponad 50 lat doświadczenia w zakresie treningu siłowego. Michael Gundill opowiada się za przeprowadzaniem treningu w domu. Drugi zaś - Frédéric Delavier- jest zdania, że część treningu można wykonywać w domu, a pozostałą część w siłowni.
Opisana w książce metoda kształtowania sylwetki została przedstawiona w sposób niezwykle obrazowy, z licznymi fotografiami i rysunkami. W przystępny sposób zaprezentowano ponad 200 ćwiczeń i 50 programów treningowych służących modelowaniu mięśni wszystkich części ciała. 
Tak bogata treść bez wątpienia zadowoli zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane w modelowaniu sylwetki i treningu siłowym. Gotowe programy ćwiczeń dla ponad 30 dyscyplin sportowych będą niezwykle przydatne dla sportowców oraz pomocne w pracy zawodowej trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii: