Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Okulistyka. Podręcznik dla studentów Zobacz większe

Okulistyka. Podręcznik dla studentów

9788360290156

Nowy produkt

red. C. A. Bradford

wyd. I polskie, red. J. Izdebska
224 strony
rok wydania: 2006
format: 167 x 224, opr. broszurowa
ISBN: 9788360290156

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

71,40 zł brutto

-15%

84,00 zł brutto

Więcej informacji

Celem publikacji jest przybliżenie studentom zasad zbierania wywiadu i badania okulistycznego oraz zastosowania właściwego postępowania terapeutycznego. Książka stanowi źródło istotnych informacji, niezbędnych do zrozumienia i leczenia chorób oczu.
   W kolejnych rozdziałach przedstawiono zasady postępowania w wybranych problemach chorobowych, takich jak nagła utrata wzroku, postępujące upośledzenie widzenia, zespół czerwonego oka, niedowidzenie czy zez. Na uwagę zasługują rozdziały poświęcone urazom oka i oczodołu, a także objawom okulistycznym w przebiegu chorób układowych.
   W ostatnim rozdziale zaprezentowano leki stosowane w schorzeniach oczu oraz wpływ innych leków na narząd wzroku. Liczne ryciny oraz barwne fotografie stanowią ogromną zaletę książki. Ponadto na końcu każdego rozdziału zamieszczono pytania testowe, umożliwiające sprawdzenie zdobytej wiedzy i ukierunkowane na rozwiązywanie praktycznych problemów. Publikacja skierowana jest przede wszystkim do studentów akademii medycznych, a także lekarzy specjalizujących się w okulistyce.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 innych produktów w tej samej kategorii: