Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Pielęgniarstwo neurologiczne-podręcznik dla studiów medycznych Zobacz większe

Pielęgniarstwo neurologiczne Podręcznik dla studiów medycznych

PZWL:9788320049053

Nowy produkt

Dziedzina: Neurologia, Pielęgniarstwo
Autorzy:Irena Krysiak, Danuta Garczyk, Roman Jankowski
Redaktor naukowy:Krystyna Jaracz, Wojciech Kozubski
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Stron: 448
ISBN:9788320049053
Rok wydania: 2008
Wydanie: 1 - 2 dodruk 2015 rok
Oprawa: miękka
Format: B5

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

78,00 zł brutto

-25%

104,00 zł brutto

Więcej informacji

Jest to pierwszy, nowoczesny podręcznik, który uwzględnia aktualną wiedzę w dziedzinie neurologii i pielęgniarstwa neurologicznego. Obejmuje zakres wiedzy zgodny z obowiązującym programem nauczania tego przedmiotu na uczelniach polskich i w krajach Unii Europejskiej. 
Publikacja składa się z trzech części. Część pierwsza zawiera wiadomości z anatomii i fizjologii układu nerwowego, stanowiące podstawę do zrozumienia zaburzeń czynności układu nerwowego, a cześć druga - metody i procedury badania układu nerwowego, w tym tzw. badania dodatkowe. W części trzeciej omówiono szczegółowe zagadnienia dotyczące pielęgnowania pacjenta z najczęstszymi chorobami i zespołami neurologicznymi. Na końcu podręcznika zamieszczono wzór dokumentacji procesu pielęgnowania chorego neurologicznego oraz formularze klinimetrycznych narzędzi oceny pacjenta, wykorzystywane w specjalistycznej opiece pielęgniarskiej. 
Publikacja jest adresowana do studentów pielęgniarstwa, ale może być również przydatna dla pielęgniarek pracujących na oddziałach neurologicznych oraz przygotowujących się do specjalizacji w zakresie pielęgniarstwa neurologicznego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: