Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Promocja zdrowia dla studentów studiów licencjackich kierunku pielęgniarstwo i położnictwo Tom 1 Zobacz większe

Promocja zdrowia dla studentów studiów licencjackich kierunku pielęgniarstwo i położnictwo Tom 1

9788360608678

Nowy produkt

Teoretyczne podstawy promocji zdrowia
Dziedzina: Pielęgniarstwo, Zdrowie Publiczne
Autorzy:Anna Andruszkiewicz, Mariola Banaszkiewicz, Małgorzata Basińska
Redaktor naukowy:Anna Andruszkiewicz, Mariola Banaszkiewicz
Wydawnictwo:CZELEJ
Copyright: 2008
Stron: 280
ISBN:9788360608678
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: B5

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

38,59 zł brutto

-25%

51,45 zł brutto

Więcej informacji

Rola i zakres promocji zdrowia są potencjalnie nieograniczone, a we współczesnych systemach ochrony zdrowia przypisuje się jej coraz większe znaczenie. Jest to podstawowy aspekt pielęgniarstwa i innych profesji związanych z opieką zdrowotną oraz jedno z najważniejszych zadań w dziedzinie ochrony zdrowia. Perspektywy rozwoju promocji zdrowia wyznaczają nowe zadania dla pielęgniarek i położnych.
Dotychczas nie było podręcznika, który obejmowałby te właśnie zagadnienia, przeznaczonego dla pielęgniarek i położnych. Niniejsza książka skierowana jest przede wszystkim do studentów kierunku pielęgniarstwo i położnictwo. Czynne zawodowo pielęgniarki i położne również znajdą tu informacje, które będą użyteczne w ich pracy. Celem autorów podręcznika było przede wszystkim przygotowanie czytelników do twórczego włączenia się w realizację szeroko rozumianej promocji zdrowia. Podręcznik powstał przy udziale pracowników naukowo-dydaktycznych ośrodków akademickich z całej Polski, co pozwoliło na ukazanie zagadnień z perspektywy różnych doświadczeń.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: