Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Przypadki w hematologii laboratoryjnej Zobacz większe

Przypadki w hematologii laboratoryjnej

9788376097893

Nowy produkt

G. Rozrnberg

wyd. I polskie, red. M. Woźniak
250 stron
rok wydania: 2013
format: 175x245, opr. broszurowa (spirala)
ISBN: 9788376097893

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

85,00 zł brutto

-15%

100,00 zł brutto

Więcej informacji

W książce przedstawiono opisy 80 przypadków chorób układu krwiotwórczego oraz innych chorób, np. zakaźnych. Wydawnictwo to obrazuje zastosowanie wyników badań cytomorfologicznych krwi i szpiku kostnego do diagnozy klinicznej i przeznaczone jest dla osób, które opanowały już pod stawy hematologii laboratoryjnej. Opis konkretnych przypadków klinicznych ilustrowany jest doskonały mi rycina mi przedstawiającymi obraz mikroskopowych preparatów krwi obwodowej lub szpiku kostnego. Książka stanowi niezbędne uzupełnienie wiedzy na temat podstaw hematologii laboratoryjnej i adresowa na jest do lekarzy i diagnostów laboratoryjnych oraz studentów kierunków medycznych.

W pierwszej części autorka przedstawiła w przystępnej formie opis przypadku klinicznego, wyniki niezbędnych badań laboratoryjnych, sugeruje też, aby czytelnik zastanowił się nad propozycją badań dodatkowych i postawieniem wstępnej diagnozy. W drugiej części książki zawarta jest ostateczna diagnoza oraz ewentualnie krótki komentarz.

Ta nowatorska forma prezentacji poszczególnych zagadnień klinicznych zakłada większą niż zwykle aktywność czytelnika w pogłębianiu wiedzy z zakresu hematologii laboratoryjnej w porównaniu z tradycyjnym opisem przypadków klinicznych.

Książka ta będzie stanowiła niezbędną pomoc naukową dla grona diagnostów laboratoryjnych, którzy kształcą się w swojej dziedzinie i specjalnościach towarzyszących

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

12 innych produktów w tej samej kategorii: