Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Śmieszne minki dla chłopczyka i dziewczynki Zobacz większe

Śmieszne minki dla chłopczyka i dziewczynki

UNIK:9788390893631

Nowy produkt

Autor: Iwona Michalak-Widera
ISBN: 8390893630
Format: A5
Stron: 44

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

17,50 zł brutto

-1,50 zł

19,00 zł brutto

Więcej informacji

Ćwiczenia usprawniające wymowę

Celem książeczki jest usprawnienie języka i warg dla przyszłego pięknego mówienia. Prezentowane ćwiczenia należy zawsze wykonywać przed lustrem, co ułatwia kontrolę ruchów narządów mowy. By zachęcić dziecko do sięgania po książkę, proponujemy dziecku jej współtworzenie. Redagowanie odbywa się na specjalnie przeznaczonych do tego stronach. Należy wkleić zdjęcia właściciela książeczki, tj. ćwiczącego dziecka i pomóc mu w złożeniu podpis. Jest także miejsce na narysowanie wymyślonej własnej „minki”, która nie znalazła się wśród wcześniej zaproponowanych. Najistotniejsze jest bowiem, aby praca sprawiła dziecku radość i była dla niego dobrą zabawą.

„Śmieszne minki” zostały podzielone na dwie części. Pierwszą, stanowią różnorodne propozycje „rozruszania” zarówno języka, jak i warg. Część druga to tzw. „ćwiczenia dla znudzonych”.

Dzięki wykonywaniu kilku ruchów warg czy języka kolejno po sobie, zwiększa się ich stopień trudności. Na końcu książeczki znalazło się krótkie opowiadanie z wcześniej zilustrowanymi ćwiczeniami. Pozwala ono raz jeszcze utrwalić poznane dziecku ćwiczenia usprawniania warg i języka.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: