Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, ortodoncja, periodontologia, protetyka. Seria Master Dentistry Zobacz większe

Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, ortodoncja, periodontologia, protetyka

9788376092003

Nowy produkt

P. Heasman

Seria Master Dentistry

wyd. I polskie, red. U. Kaczmarek
440 stron
rok wydania: 2010
format: 210x265 mm, opr. broszurowa
ISBN: 9788376092003

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

130,90 zł brutto

-15%

154,00 zł brutto

Więcej informacji

Książka Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, ortodoncja, periodontologia, protetyka pod redakcją Petera Heasmana stanowi drugą część dwutomowej serii Master Dentistry wydanej przez wydawnictwo Churchill Livingstone Elsevier (Master Dentistry 2). Część pierwsza (Master Dentistry 1)poświęcona jest chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, radiologii i patologiom jamy ustnej. Obydwie części zostały wydane po raz pierwszy w 2003 roku, a obecne drugie wydanie z roku 2008 jest poszerzone i zaktualizowane.
Stały postęp wiedzy w stomatologii implikuje zmiany w terapeutycznym postępowaniu klinicznym i zmusza stomatologa do weryfikacji posiadanych informacji i doświadczenia praktycznego. Książka adresowana jest nie tylko do studentów, ale także do stomatologów praktyków, którzy chcą zaktualizować swoją wiedzę i umiejętności kliniczne.
Stanowi ponadto niezwykle przydatną pomoc w przygotowaniu się do egzaminów zarówno dyplomowych, jak i specjalizacyjnych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: