Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Szpiczak plazmocytowy i inne dyskrazje plazmocytowe Zobacz większe

Szpiczak plazmocytowy i inne dyskrazje plazmocytowe

CZELW:9788375632057

Nowy produkt

Wydawnictwo Czelej
Autor: Pod redakcją Anny Dmoszyńskiej i Krzysztofa Giannopoulosa
ISBN: 9788375632057
Stron: 388
Format: B5
Oprawa: miękka

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

79,68 zł brutto

-17%

96,00 zł brutto

Więcej informacji

Postęp, jaki obserwujemy w ostatnich dwóch dekadach dotyczący szpiczaka, spowodował diametralną różnicę w podejściu terapeutycznym. „Szpiczak plazmocytowy i inne dyskrazje plazmocytowe” stanowi źródło najnowszej wiedzy, uwzględniające rozwój nauki w tym zakresie.

Autorzy publikacji idą nawet o krok dalej, nakreślając przyszłe kierunki leczenia poprzez omówienie leków, które w najbliższym czasie będą zaaprobowane przez Europejską Agencję Medyczną (EMA). W książce przedstawiono patogenezę szpiczaka i innych gammapatii monoklonalnych w oparciu o zaburzenia cytogenetyczne i molekularne oraz ich wpływ na wybór leczenia, co w sposób przystępny obrazują liczne algorytmy. Dodatkowym wsparciem merytorycznym dla Czytelników jest bogaty materiał ilustracyjny.

Podręcznik został napisany przez zespół autorów złożonych z wybitnych specjalistów omawianych tematów skupionych wokół Polskiej Grupy Szpiczakowej. Publikacja polecana jest zarówno dla hematologów zajmujących się leczeniem szpiczaka, jak i dla specjalistów chorób wewnętrznych. Nowe leki wprowadzone do terapii szpiczaka plazmocytowego nie tylko zwiększyły arsenał dostępnych środków, ale zmieniły także standardy leczenia tej choroby.

12 innych produktów w tej samej kategorii: