Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! UKRYTA SIŁA. JAK STAŁEM SIĘ JEDNYM Z NAJSPRAWNIEJSZYCH LUDZI NA ŚWIECIE I ODNALAZŁEM SIEBIE Zobacz większe

UKRYTA SIŁA. JAK STAŁEM SIĘ JEDNYM Z NAJSPRAWNIEJSZYCH LUDZI NA ŚWIECIE I ODNALAZŁEM SIEBIE

9788375792706

Nowy produkt

RICH ROLL
Liczba stron 224
Format 158 x 240
Oprawa miękka
ISBN 9788375792706
Data wydania 14.08.2013

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

19,86 zł brutto

-43.1%

34,90 zł brutto

Więcej informacji

Osiem stopni schodów do pokonania… Takiemu wyzwaniu musiał stawić czoło Rich Roll w przeddzień swoich czterdziestych urodzin. Dwadzieścia kilogramów nadwagi skutecznie utrudniało podjęcie jakiegokolwiek wysiłku. Obciążeniem był też przeklęty bagaż dawnego alkoholizmu i jeszcze wcześniejszego braku akceptacji przez rówieśników.

 

Zawał serca… Tak można by zakończyć kilka zdań o życiu Richa Rolla, gdyby nie fakt, że wstrząśnięty niewydolnością swojego organizmu, postanowił oszukać kostuchę i pójść inną drogą. 
Dieta roślinna zamiast dotychczasowej mięsnej i fastfoodowej oraz konsekwentne, codzienne ćwiczenia w miejsce leniwego bezruchu zmieniły otyłego mężczyznę w średnim wieku w maszynę wytrzymałościową. A po półrocznych przygotowaniach Roll dotarł na linię startu (i mety!) elitarnych zawodów Ultraman – 515 km współzawodnictwa w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu.

 

Dwa lata po tym wyczynie okazało się, że Rich potrafił dokopać się do jeszcze większych pokładów własnej ukrytej siły. Wraz z przyjacielem opracowali plan EPIC5 – porwali się na pięć triatlonów na dystansie Ironmana, każdy na innej hawajskiej wyspie, a wszystkie razem w mniej niż tydzień!


Ukryta siła to fascynująca opowieścią o wytrwałości, odwadze, walce z własnymi słabościami i o tym, że każdy może osiągnąć więcej, niż mu się wydaje.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 innych produktów w tej samej kategorii: