Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Współczesna protetyka stomatologiczna. Podstawy teoretyczne i praktyka kliniczna Zobacz większe

Współczesna protetyka stomatologiczna. Podstawy teoretyczne i praktyka kliniczna

ELSE:9788376097312

Nowy produkt

Wydawnictwo Elsevier
S. Majewski
wyd. I polskie
420 stron
rok wydania: 2014
format: 215 x 290, opr. twarda
ISBN: 9788376097312

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

160,65 zł brutto

-15%

189,00 zł brutto

Więcej informacji

Podręcznik autorstwa profesora Stanisława Majewskiego – Krajowego Konsultanta w dziedzinie protetyki stomatologicznej, którego adresatami powinni być wszyscy studenci wydziałów stomatologicznych, a także specjalizujący się w protetyce lekarze.

Aby sprostać wymogom metodycznym i w celu podniesienia wartości dydaktycznej treść podręcznika została podzielona na cztery części:

• Część pierwsza – zawiera podstawowy zakres wiedzy teoretycznej, konieczny do zrozumienia całości przedmiotu.

• Części druga i trzecia –główna część tego podręcznika, obejmuje kompleks zagadnień współczesnej protetyki klinicznej, zarówno w zakresie praktyki podstawowej, obejmującej metody rekonstrukcji protetycznej w różnych konfiguracjach braków zębowych, jak i specjalistycznej, w przypadkach diagnostycznie i terapeutycznie trudnych – wymagających postępowania kompleksowego i leczenia, w tym implantoprotetycznego, m.in. takich jednostek chorobowych, jak: stomatopatie protetyczne, periodontopatie, zaburzenia okluzji, starcie patologiczne i dysfunkcje układu stomatognatycznego.

• W części czwartej w formie skrótowej przedstawione są wybrane zagadnienia z zakresu techniki laboratoryjnej i nowych technologii oraz materiałoznawstwa protetycznego.

Każdą z wymienionych części podręcznika poprzedza hasłowe streszczenie materiału w niej zawartego, a na końcu każdego rozdziału zamieszczony jest wykaz polecanych lektur uzupełniających oraz zestaw pytań kontrolnych, ułatwiających sprawdzenie zapamiętanych informacji.

Liczne ilustracje ułatwiają zrozumienie zagadnień wymagających wyobraźni przestrzennej, co jest niezbędne i zasadnicze w dziedzinie protetyki.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: