Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Zdrowie jamy ustnej Zobacz większe

Zdrowie jamy ustnej

9788320041187

Nowy produkt

Edukacja i promocja
Dziedzina: Higiena, Stomatologia dziecięca, Stomatologia zachowawcza z endodoncją
Autorzy:Ann Felton, Alison Chapman, Simon Felton
Redaktor naukowy:Simon Felton
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Tłumaczenie z języka: angielski
Stron: 322
ISBN:9788320041187
Rok wydania: 2011
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: B5

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

74,25 zł brutto

-25%

99,00 zł brutto

Więcej informacji

Podręcznik z zakresu profilaktyki stomatologicznej obejmujący nowoczesne zasady edukacji i promocji zdrowia jamy ustnej.
Autorzy to doświadczeni higieniści stomatologiczni, edukatorzy i nauczyciele kliniczni w szpitalu stomatologicznym w Bristolu w Wielkiej Brytanii.
Wydanie polskie wzbogacono o aktualne informacje na temat organizacji edukacji i promocji zdrowia jamy ustnej w naszym kraju (w formie licznych wyczerpujących przypisów, przede wszystkim autorstwa Danuty Kaczmarskiej - przewodniczącej Polskiego Towarzystwa Higienistek Dentystycznych).
Książka zawiera podstawową wiedzę o anatomii i fizjologii jamy ustnej oraz występujących w niej zmianach patologicznych i chorobach. Praktyczne zalecenia sformułowano dla potrzeb edukacji prozdrowotnej oraz promocji zdrowia różnych grup docelowych: kobiet ciężarnych, matek małych i starszych dzieci, młodzieży, pacjentów ortodontycznych, osób w starszym wieku lub obciążonych schorzeniami systemowymi oraz pacjentów specjalnej troski.
Publikacja jest przeznaczona dla higienistek stomatologicznych oraz pracowników medycznych zajmujących się profesjonalną promocją zdrowia jamy ustnej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: