Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! BIEGACZ NIEZŁOMNY. ODKRYJ POTĘGĘ SIŁY ORAZ MOBILNOŚCI I BIEGAJ BEZ KONTUZJI PRZEZ CAŁE ŻYCIE Zobacz większe

BIEGACZ NIEZŁOMNY ODKRYJ POTĘGĘ SIŁY ORAZ MOBILNOŚCI I BIEGAJ BEZ KONTUZJI PRZEZ CAŁE ŻYCIE

GALA:9788375794021

Nowy produkt

Wydawnictwo Galaktyka
Autor:BRIAN MACKENZIE, T.J. MURPHY
Liczba stron 248
Format 158 x 240 mm
Oprawa miękka
ISBN 9788375794021
Data wydania 10.05.2015r.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

22,70 zł brutto

-43.1%

39,90 zł brutto

Więcej informacji

Dla każdego biegacza ważna jest siła, szybkość i wytrzymałość organizmu. Jak je osiągnąć by jednocześnie nie dorobić się kontuzji? Odpowiedzią na to pytanie jest stworzony przez Briana MacKenzie trening mobilności. Zastosowane w nim ćwiczenia CrossFit Endurance pozwalają poprawić wyniki, kondycję fizyczną, a także ogólny stan zdrowia. Ważnym elementem programu jest wzmocnienie mięśni głębokich. Celem jest zdrowie, a więc trenowanie rozmaitych partii ciała bez efektu nadmiernego przyrostu masy mięśniowej i niewłaściwego przeciążania stawów.
W książce Biegacz niezłomny zawarte są nie tylko szczegółowe plany treningowe, wskazówki jak przygotowywać się do biegu na każdym dystansie od 5 km., ale także zasady zdrowej diety, niezbędnej do osiągnięcia maksymalnych wyników.
Biegacz niezłomny jest obowiązkową lekturą dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania, którzy chcą by bieganie wiązało się z przyjemnością, a nie z kontuzjami.

MacKenzie stworzył trenerom oraz biegaczom nieznane dotąd możliwości, pozwalające rozwiązywać rozmaite problemy trapiące zawodników w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania i doświadczenia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: