Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

DOBBLE 1 2 3 123 GRA NOWA

REBE:nienadany

Nowy produkt

Liczba graczy: 2-5 osób

Wiek:od 4 lat

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

41,00 zł brutto

Więcej informacji

Dobble 1 2 3 to wspaniała gra dla dzieci,dostosowana do tego, by najmłodsi grali samodzielnie, ale też na tyle elastyczna w swych zasadach, żeby dorośli mogli bez problemów dołączyć się do zabawy, a nawet mieć trudności z wygraną!

Podstawowazasada gry to znalezienie jak najszybciej symbolu, który łączy dwie karty.Symbol zawsze jest tylko jeden, o czym należy pamiętać i w to nie wątpić (bo nie raz się zdarza, że nijak nie można go zauważyć ;) )

Alena czym to polega?

Wpudełku znajdziecie zasady aż 5 mini-gier, w które można grać kartami Dobble1 2 3, w tym jeden warian solo!

Przykładowagra: Gąsienica!

 

1) Przygotowanie dogry

Rozdaj wszystkim graczom tyle samo kart (w miarę możliwości), a następnie umieść jedną
odkrytą kartę na środku stołu. Każdy z graczy umieszcza przed sobą stos zakrytych kart.


2)Cel gry
Być pierwszą osobą, która pozbędzie się wszystkich kart.


3)Jak grać?
Na znak każdy z graczy musi znaleźć symbol łączący kartę ze środka stołu z kartą z wierzchu jego stosu. Gracz, który jako pierwszy nazwie wspólny symbol, kładzie swoją kartę obok karty leżącej na środku stołu. „Gąsienica” zaczyna rosnąć! Nowo położona karta staje się wówczas kartą, z którą gracze szukają wspólnego symbolu. W ten sposób powoli formuje się coraz dłuższa „gąsienica”.
4) Jak wygrać?
Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich swoich kart. Pozostali gracze kontynuują grę, walcząc o kolejne miejsca.

Dla utrudnienia zabawy symbole na kartach bywają obrócone i miewają inne rozmiary.Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji, a każda z nich jestunikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.

 

Czym"Dobble 123" różni się od "Dobble"?

Wszystkie symbole są bardzo proste do nazwania, charakterystycznie narysowane, co pozwala dzieciom nie tylko szybko odnaleźć w myślach odpowiednie słowo, by nazwać symbol, ale też utrwala im nazewnictwo.

Dlaczego musisz mieć tę grę?

Żadnainna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak "Dobble". Żadna nie jest tak prosta inie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka,emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.
•Tylko "Dobble" tłumaczy się w minutę!
 
•Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, którewytrzyma wiele.

•Tylko "Dobble" ma takie wygodne i  praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy.

•Świetnie sprawdza się jako przerywnikpomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Polecana dla osób w każdym wieku.

 


30 innych produktów w tej samej kategorii: