Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Anatomia zwierząt do kolorowania. Aparat ruchu. Podręcznik dla studentów weterynarii 2017 Zobacz większe

Anatomia zwierząt do kolorowania. Aparat ruchu. Podręcznik dla studentów weterynarii 2017

EDRA:9788365625694

Nowy produkt

Wydawnictwo Edra
H. Purzyc
416 stron
rok wydania: 2017
format: 215 x 275, opr. broszurowa
ISBN: 9788365625694

Więcej szczegółów

69,09 zł brutto

-17.75%

84,00 zł brutto

Więcej informacji

Podręcznik Anatomia zwierząt do kolorowania. Aparat ruchu to nowoczesne oraz przyjazne opracowanie przeznaczone dla studentów medycyny weterynaryjnej. Składa się na niego pięć rozdziałów. Pierwszy zawiera wiadomości ogólne, natomiast kolejne – ujętą topograficznie anatomię szczegółową aparatu ruchu (kościec, połączenia, mięśnie) wraz z jego unerwieniem i unaczynieniem.

Dużą zaletą tego podręcznika jest styl, w jakim został napisany, oraz odpowiadające treści rysunki, które można samemu pokolorować. Ułatwia to zrozumienie i przyswojenie trudnych zagadnień. Schematy oraz tabele w nim zawarte zostały przedstawione w sposób czytelny i przejrzysty, co pozwala łatwo opanować materiał. Zamieszczone opisy preparatów na końcach poszczególnych rozdziałów, niespotykane dotychczas w innych opracowaniach ‒ wypełniają istniejącą lukę.

Podręcznik ten został napisany przez nauczyciela akademickiego i uwzględnia aktualne wymagania programowe oraz obowiązującą nomenklaturę anatomiczną w języku polskim i łacińskim.

Jeśli jesteś studentem weterynarii i chcesz szybko, łatwo, skutecznie i bez frustracji przyswoić wiedzę z zakresu aparatu ruchu zwierząt – ten podręcznik jest przeznaczony dla Ciebie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: