Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Anestezjologia. Seria Crash Course Zobacz większe

Anestezjologia Seria Crash Course 2016

EDRA:9788365373472

Nowy produktM. Weinert
wyd. II, red. A.Kübler
189 stron
rok wydania: 2016
format: 175 x 252, opr. broszurowa
ISBN: 9788365373472

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

81,43 zł brutto

-17.75%

99,00 zł brutto

Więcej informacji

Książka przedstawia nie tylko anestezjologię kliniczną oraz intensywną terapię, ale także medycynę przypadków nagłych, leczenie bólu, a nawet wprowadzenie do medycyny paliatywnej. Jest to zakres wiedzy obejmujący szkolenie specjalistyczne w zakresie anestezjologii.
Publikacja ta będzie przydatna dla studentów dzięki jasności i zwięzłości zawartych w niej treści. Powinna być też interesująca dla przedstawicieli innych specjalności, którzy chcą poznać aktualną problematykę anestezjologiczną. Będzie to na pewno publikacja cenna dla rezydentów z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii.
Bardzo istotną zaletą tej książki jest przedstawienie wiedzy niezbędnej dla pełnego wykształcenia anestezjologicznego na podstawie klasycznego kanonu "czterech nóg współczesnej anestezjologii": znieczulenia, intensywnego leczenia, resuscytacji i leczenia bólu.
 
Wydanie drugie tej publikacji zostało po 8 latach poddane gruntownej aktualizacji i powinno posłużyć jako podstawa wiedzy zarówno dla studentów, jak i dla lekarzy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: