Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Chirurgia i onkologia głowy i szyi Tom I Zobacz większe

Chirurgia i onkologia głowy i szyi Tom I

ELSE:9788376097701

Nowy produkt

Wydanictwo Elsevier
J. Shah, S. Patel, B. Singh
Wyd. I polskie, red. W. Golusiński
476 stron
rok wydania: 2014
format: 250 x 310, opr. twarda
ISBN: 9788376097701

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

207,27 zł brutto

-17.75%

252,00 zł brutto

Więcej informacji

"Na polskim rynku wydawniczym pojawiały się pozycje omawiające problematykę nowotworów głowy i szyi, jednakże z reguły były one częścią większego opracowania dotyczącego laryngologii, chirurgii szczękowo twarzowej, radioterapii czy onkologii klinicznej. Pomimo iż wielu doskonale przygotowanych polskich lekarzy zajmuje się interdyscyplinarnym leczeniem nowotworów głowy i szyi, nie powstał do tej pory żaden wspólny podręcznik o dużej wartości edukacyjnej, który byłby swoistym "elemantarzem" dla wszystkich zainteresowanych tą problematyką.

W związku z tym, postanowiłem sięgnąć po doskonałą monografię pod redakcją Profesora Jatina Shaha, który swoim autorytetem naukowym gwarantuje doskonałą jakość opracowania, poczynając od epidemiologii, poprzez diagnostykę i na interdyscyplinarnym leczeniu kończąc. Zespół autorów, który współtworzył podręcznik, przyczynił się do jego wysokiej wartości merytorycznej.

Myślę, że pozycja ta przyczyni się do podniesienia wiedzy na temat nowotworów głowy i szyi oraz poprawy wyników leczenia."

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Golusiński

30 innych produktów w tej samej kategorii: