Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Chirurgia małych zwierząt Tom 1 Zobacz większe

Chirurgia małych zwierząt Tom 1

ELSE:9788376099644

Nowy produkt

Wydawnictwo Elsevier
T.W. Fossum
wyd. II polskie, red. Z. Kiełbowicz
632 strony
rok wydania: 2014
format: 220 x 280 , opr. twarda
ISBN: 9788376099644

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

186,15 zł brutto

-15%

219,00 zł brutto

Więcej informacji

Bezdyskusyjny bestseller światowej listy podręczników z zakresu weterynarii. Jest to książka, z której korzysta się latami, w miarę praktyki i nabywania doświadczenia wybierając rozdziały dotyczące coraz bardziej zaawansowanych technik i procedur.

Podręcznik jest podzielony na cztery: Podstawy chirurgii, Chirurgia tkanek miękkich, Ortopedia oraz Neurochirurgia. W rozdziale dotyczącym podstawowych zasad chirurgii wyczerpująco omówiono rodzaje szwów chirurgicznych, opiekę przed- i pooperacyjną, wytyczne antybiotykoterapii profilaktycznej i leczniczej, analgezję i postępowanie żywieniowe.

Następne rozdziały dostarczają szczegółowych wskazówek dotyczących najczęściej przeprowadzanych zabiegów, jak kastracja i sterylizacja, a także bardziej specjalistycznych procedur, jak kraniotomia, lobektomia, chirurgia oka oraz zabiegi mało inwazyjne. Nowatorskim i bardzo przydatnym pomysłem jest umieszczenie zagadnień anestezjologicznych w rozdziałach dotyczących przeprowadzania określonych zabiegów.

W podręczniku umieszczono ponad 1500 kolorowych rycin, w tym doskonałej jakości fotografie i rysunki przeprowadzające czytelnika krok po kroku przez poszczególne procedury-od uzyskania dostępu aż do założenia końcowych szwów.

Książka jest napisana przez lekarzy-praktyków dla lekarzy-praktyków i mamy nadzieję, że zdobędzie uznanie wśród lekarzy weterynarii i studentów poszukujących nowoczesnego i aktualnego podręcznika chirurgii na najwyższym poziomie edytorskim.

Poszczególne procedury przedstawione krok po kroku.
Ponad 1500 kolorowych rycin, fotografii i rysunków.
Szczegółowe wskazówki dotyczące najczęściej przeprowadzanych zabiegów.
Zagadnienia anestezjologiczne umieszczone w rozdziałach dotyczących przeprowadzania określonych zabiegów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 innych produktów w tej samej kategorii: