Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Chirurgia okulistyczna Zobacz większe

Chirurgia okulistyczna

EDRA:9788365373564

Nowy produkt

Wydawnictwo EDRA
G.L. Spaeth, H. Danesh-Meyer, I. Goldberg, A. Kampik
wyd. IV, red. J. Szaflik, J. Izdebska
700 stron
rok wydania: 2016
format: 220 × 280, opr. twarda
ISBN: 9788365373564

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

155,45 zł brutto

-17.75%

189,00 zł brutto

Więcej informacji

Chirurgia okulistyczna to podręcznik opracowany przez międzynarodową grupę znanych i renomowanych ekspertów. W książce przedstawiono najnowsze osiągnięcia w zakresie kluczowych technik operacyjnych z różnych podspecjalizacji okulistyki, w tym dotyczące leczenia zaćmy, schorzeń rogówki, zaburzeń refrakcji, jaskry, nieprawidłowości ciała szklistego i siatkówki oraz guzów narządu wzroku. Poruszono też zagadnienia chirurgii plastycznej i zabiegów w obrębie mięśni okoruchowych. Dzięki tak obszernej tematyce przedstawionej w publikacji pozwala ona zyskać pewność działania na sali operacyjnej.


W książce:

• Omówienie poszczególnych procedur krok po kroku.
• Najważniejsze informacje z zakresu licznych technik chirurgicznych.


W nowym wydaniu:

• Część dotycząca chirurgii refrakcyjnej, w której przedstawiono najnowsze osiągnięcia w dziedzinie zabiegów laserowych, stanowiących obecnie standardowe postępowanie.
• Nowe opracowanie zawierające ponad 800 ilustracji w pełnym kolorze, uaktualnione i poprawione schematy, kolorowe ryciny i prezentacje procedur krok po kroku.
• Rozszerzony zespół redakcyjny, składający się z międzynarodowych specjalistów gwarantujących przedstawienie problemów chirurgii okulistycznej z perspektywy światowej.

15 innych produktów w tej samej kategorii: