Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! CHOROBY KRĘGOSŁUPA. KOMPLET TOM I-II BOOS, AEBI NOWOŚĆ 2016 Zobacz większe

CHOROBY KRĘGOSŁUPA. KOMPLET TOM I-II BOOS, AEBI NOWOŚĆ 2016

MEDI:9788364737602

Nowy produkt

Wydawnictwo Medipage
Rok wydania    2016
Autor    Norbert Boos, Max Aebi
Redaktor wydania polskiego    Paweł Jarmużek
Wydanie    1
Liczba stron    650
ISBN    9788364737602
Oprawa    Twarda

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

470,00 zł brutto

-130,00 zł

600,00 zł brutto

Więcej informacji

Choroby kręgosłupa pod redakcją Norberta Bossa i Maxa Aebi to kompleksowy podręcznik, obejmujący patofizjologię, diagnostykę i leczenie wszystkich schorzeń kręgosłupa. Polskie wydanie tego podręcznika zostało zredagowane i przygotowane przez ekspertów w swoich dziedzinach.

Pacjenci z problemami dotyczącymi kręgosłupa stanowią najliczniejszą grupę chorych, którzy zgłaszają się do lekarzy wielu specjalności: lekarzy rodzinnych, internistów, reumatologów, specjalistów medycyny ratunkowej, ortopedów, neurologów, neurochirurgów, specjalistów rehabilitacji oraz są często przyczyną wezwania zespołu karetki pogotowia ratunkowego. Ponadto choroby kręgosłupa znajdują się w programach specjalizacyjnych wielu specjalności. Z tego powodu bardzo ważne jest, żeby wiedza na temat tak ważnego zagadnienia była usystematyzowana i ujednolicona.
Polskie Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa rekomenduje ten podręcznik, mając nadzieję, że stanie się on podstawową i nieodłączną pozycją w programach specjalizacji, mających styczność ze schorzeniami kręgosłupa w całej rozciągłości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: