Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! English in clinical practice Leksykon stomatologiczny Zobacz większe

English in clinical practice Leksykon stomatologiczny

ELAM:9788361190936

Nowy produkt

Wydawnictwo Elamed        
Autor: praca zbiorowa
Ilość stron: 300
Format: 105x155 mm
Rok wydania: 2017
Język wydania: polski
Rodzaj okładki: oprawa miękka
ISBN: 9788361190936

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

132,30 zł brutto

-2%

135,00 zł brutto

Więcej informacji

PIERWSZY NA RYNKU TAK OBSZERNY SŁOWNIK STOMATOLOGICZNY - AŻ 18 000 HASEŁ!

Leksykon stomatologiczny angielsko-polski wraz z polskim indeksem to publikacja niezbędna w podręcznej biblioteczce każdego stomatologa! Na 300 stronach pojawiły się hasła tylko i wyłącznie z zakresu stomatologii, dzięki czemu leksykon stanowi praktyczne wsparcie w codziennej pracy.

SPECJALISTYCZNE SŁOWNICTWO
Słownik zawiera specjalistyczne słownictwo z zakresu stomatologii, dzięki czemu będzie stanowił cenne wsparcie nie tylko w pracy stomatologa, ale i pracowników naukowych.

DODATKOWE PODROZDZIAŁY
W każdym z rozdziałów oprócz tematycznego słownictwa została uwzględniona terminologia z zakresu postępowania klinicznego, postępowania laboratoryjnego, znieczulenia, stomatologii wieku rozwojowego oraz zakresu leczenia dzieci.

PRZEJRZYSTY UKŁAD
W każdym rozdziale i podrozdziale hasła są ułożone alfabetycznie, a na końcu rozdziału znajduje się ogólny alfabetyczny polski indeks (oznaczony na grzbiecie strony kolorem, co umożliwi czytelnikowi szybkie znalezienie interesujących go treści).

PODRĘCZNY FORMAT
Słownik został wydany w podręcznym formacie 105x155 mm, co ułatwi korzystanie z niego podczas pracy w gabinecie stomatologcznym.

Leksykon zawiera blisko 18 000 haseł opatrzonych definicjami, co nadaje mu jednocześnie charakter podręcznego słownika tematycznego.

W każdym rozdziale i podrozdziale hasła są ułożone alfabetycznie,
w schemacie angielsko-polskim.

Na końcu rozdziału znajdują się ogólny alfabetyczny indeks polsko-angielski (oznaczony na grzbiecie strony wzorem) oraz wykaz przydatnych skrótów.

30 innych produktów w tej samej kategorii: