Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Fizjologia człowieka. Konturek Zobacz większe

Fizjologia człowieka. Konturek

EDRA:9788366310094

Nowy produkt

Wydawnictwo EDRA
wyd. 3, red. T. Brzozowski
864 strony
rok wydania: 2019
format: 210 x 270, opr. miękka
ISBN: 9788366310094

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

139,00 zł brutto

-17.75%

169,00 zł brutto

Więcej informacji

Trzecie wydanie książki Konturek - Fizjologia człowieka to kontynuacja podręcznika, którego pomysłodawcą, redaktorem naukowym i autorem wielu rozdziałów był Profesor Stanisław J. Konturek – jeden z najbardziej utytułowanych i znanych na świecie polskich lekarzy i naukowców, fizjologów i gastroenterologów.
 
 
W opracowaniu obecnego wydania uczestniczyli przedstawiciele większości Katedr Fizjologii w Polsce, a równocześnie uznani specjaliści z dziedzin klinicznych.
Wydanie trzecie zostało wzbogacone o uaktualnione informacje, chociażby z zakresu terapii przeciwzakrzepowej, fizjologii zmysłów, funkcjonowania płuc i nerek, fizjologii przewodu pokarmowego, w tym wieloaspektowego udziału mikrobiomu przewodu pokarmowego na organizm człowieka. Ponadto, kontynuując pionierski zamysł poprzedniego redaktora, tekst uzupełniono o nowe dodatki kliniczne. Przyświecała nam idea, aby obecna forma podręcznika była w jak największym stopniu przydatna studentom w różnych programach nauczania: tradycyjnym, systemowym i problemowym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 innych produktów w tej samej kategorii: