Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Fizjoterapia w ortopedii Zobacz większe

Fizjoterapia w ortopedii

PZWL:9788320048025

Nowy produkt

Autorzy:Jakub Adamczyk, Dariusz Białoszewski, Grzegorz Benke
Redaktor naukowy:Dariusz Białoszewski
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Copyright: 2014
Rok wydania: 2014
Stron: 338
ISBN:9788320048025
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: B5
Edycja: Pierwsze wydanie

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

104,25 zł brutto

-25%

139,00 zł brutto

Więcej informacji

Podręcznik został przygotowany z założeniem, że korzystający z niego Czytelnik dysponuje wiedzą z zakresu: anatomii, fizjologii, patofizjologii, kinezjologii, diagnostyki obrazowej i fizjoterapii. Zawiera praktyczne wiadomości użyteczne w pracy z pacjentami z pierwotnymi dysfunkcjami narządu ruchu. Opisuje postępowanie w leczeniu najczęstszych chorób i najczęściej występujących obrażeń narządu ruchu.

Zawarta w podręczniku treść została przedstawiona w uporządkowany i przejrzysty sposób. Dodatkowym uzupełnieniem książki jest ponad 80 instruktażowych filmów zamieszczonych na stronie internetowej www.fizjoterapia.pzwl.pl.

Filmy przedstawiają testy kliniczne w podziale na poszczególne części ciała i patologie. Pokazują również badanie odruchów, wybrane testy czynnościowe stosowane w fizjoterapii oraz podstawową analizę chodu z wykorzystaniem powszechnie dostępnego sprzętu. Każdy test opatrzony jest komentarzem dotyczącym jego wykonania oraz wskazówkami pozwalającymi na uniknięcie ewentualnych błędów w trakcie testowania lub interpretacji wyników.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: