Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Implanty dentystyczne. Procedury laboratoryjne krok po kroku Zobacz większe

Implanty dentystyczne. Procedury laboratoryjne krok po kroku

9788320046670

Nowy produkt

Autorzy:Carl Drago, Thomas Peterson
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Copyright: 2013
Rok wydania: 2014
Stron: 316
ISBN:9788320046670
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: A4

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

186,75 zł brutto

-25%

249,00 zł brutto

Więcej informacji

Współczesna implantologia, dzięki różnorodności materiałów stomatologicznych i dynamicznie rozwijającej się technologii, stwarza nowe możliwości uzupełniania i odtwarzania uzębienia.
Diagnostyka, planowanie leczenia oraz wykonawstwo różnych typów uzupełnień implantoprotetycznych odgrywają decydującą rolę w procesie leczenia.
Publikacja przedstawia praktyczne podejście do tematyki laboratoryjnego wykonawstwa prac protetycznych w oparciu o konkretne przykłady kliniczne. Opisuje stosowane w protetyce implantologicznej technologie, np. komputeowe wspomaganie projektowania i wykonania konstrukcji protetycznych.
Całość wiedzy podana w formie „krok-po-kroku” oraz bogata dokumentacja fotograficzna ułatwiają poznanie i wprowadzenie do praktyki technik przedstawionych w książce.
Publikacja została napisana z myślą o technikach dentystycznych oraz lekarzach dentystach, dla których będzie cennym i praktycznym źródłem informacji. Zainteresowanym chirurgom – implantologom pozwoli lepiej poznać stosowane w tej dziedzinie procedury laboratoryjne.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: