Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Jama brzuszna. Miednica. Pułapki diagnostyczne i klasyczne objawy. Specjalistyczna Diagnostyka Obrazowa Zobacz większe

Jama brzuszna. Miednica. Pułapki diagnostyczne i klasyczne objawy. Specjalistyczna Diagnostyka Obrazowa

EDRA:9788365373434

Nowy produkt

Wydawnictwo EDRA
K.M. Elsayes, A.M. Shaaban, C.O. Menias

wyd. I, red. M. Sąsiadek
504 strony
rok wydania: 2016
format: 210 x 280, opr. twarda
ISBN: 9788365373434

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

199,04 zł brutto

-17.75%

242,00 zł brutto

Więcej informacji

Diagnostyka obrazowa stała się powszechnie dostępna i odgrywa coraz większą rolę w rozpoznawaniu i leczeniu schorzeń. Jednak zdarza się, że radiolodzy popełniają błędy w interpretacji obrazów jamy brzusznej i miednicy, głównie dlatego, że nie pamiętają anatomii, morfologii, psychologii, hemodynamiki i biologii, a także brakuje im wiedzy klinicznej. Błędy te powodują w konsekwencji niewłaściwe postępowanie i przyczyniają się do złego wyniku leczenia. Aby tego uniknąć należy poznać podstawowe koncepcje i zasady podejścia opartego na metodzie analizy przypadków.

W niniejszej książce, zatytułowanej Specialty Imaging. Jama brzuszna i miednica. Pułapki diagnostyczne i klasyczne objawy, w każdym rozdziale przedstawiono kilka błędnie zinterpretowanych przypadków, a następnie szczegółowo omówiono przyczyny błędów oraz systemowe podejście, które może pomóc w unikaniu takich pomyłek. Opisano także objawy kliniczne, odpowiednie dane patomorfologiczne, anatomiczne i fizjologiczne, razem z cechami obrazowymi typowych procesów chorobowych.

Podobnie jak w innych podręcznikach wydawnictwa Amirsys, wszystkie informacje przedstawiano w lapidarnej, zwięzłej formie z tysiącami zdjęć i ilustracji.

Książka ta stanowi niezastąpiony podręcznik dla każdego, kto staje w obliczu wyzwania, jakim jest obrazowanie jamy brzusznej i miednicy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: