Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Kieszonkowa anatomia topograficzna. Kości, stawy, więzadła Zobacz większe

Kieszonkowa anatomia topograficzna. Kości, stawy, więzadła

9788320037333

Nowy produkt

Dziedzina: Anatomia
Autorzy:Jerzy Gielecki, Anna Żurada, Ryszard Aleksandrowicz
Redaktor naukowy:Jerzy Gielecki
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Stron: 198
ISBN:9788320037333
Rok wydania: 2010
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: B6

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

30,71 zł brutto

-25%

40,95 zł brutto

Więcej informacji

Książka zawiera szczegółowe miana anatomiczne z zakresu osteologii i artrologii. Omówiono w niej także klasyfikację stawów i zakresy ich ruchów, wyczuwalność punktów kostnych oraz miejsca przyczepów mięśni na strukturach kostnych. 
Hierarchię ważności struktur anatomicznych zaznaczono za pomocą odcieni czerwieni i szarości oraz różnych krojów pisma i wcięć umożliwiających precyzyjną lokalizację mian. Topograficzny układ pozwala na przygotowanie się do ćwiczeń prosektoryjnych. Integralną częścią książki są zestawienia topograficzne i kliniczne. Zwrócono w nich szczególną uwagę na wzajemne relacje kości, mięśni, nerwów i naczyń. 
Kieszonkowy format zachęca do częstego korzystania z publikacji, zwłaszcza w pierwszych latach studiów. Alfabetyczny indeks nazw polskich i łacińskich ułatwia szybkie odszukanie danej struktury w tekście. 
Książka przeznaczona jest dla studentów wydziałów lekarskiego i lekarsko-dentystycznego oraz studentów fizykoterapii. Może być również przydatna wykładowcom prowadzącym zajęcia ze studentami. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: