Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Kocham Czytać. Pakiet 18 zeszytów + GRATIS! Poradnik i kolorowanka Zobacz większe

KOCHAM CZYTAĆ PAKIET 18 ZESZYTÓW 1-18 + GRATIS! PORADNIK I KOLOROWANKA NOWY

9788389434043

Nowy produkt

Polecany przez lekarzy logopedów, przedstawiony w ciekawy sposób pakiet zeszytów autorstwa prof. dr hab. Jagody Cieszyńskiej pomocnych w nauce czytania.  

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

127,99 zł brutto

-51,01 zł

179,00 zł brutto

Więcej informacji

Autor: prof. dr hab. Jagoda Cieszyńska jest psychologiem i logopedą, wykładowcą w Uniwerystecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Od 30 lat prowadzi zajęcia z dziećmi dyslektycznymi i zagrożonymi dysleksją oraz niesłyszącymi, z wadami wymowy, z alalią i afazją.

W Poradniku wyjaśnia wpływ funkcji mózgowych na naukę czytania. Przedstawia kolejność etapów nauki globalnego rozpoznawania wyrazów oraz daje wiele wskazówek ważnych dla rodziców i nuaczycieli. Pakiet zawiera 18 zeszytów służących do wczesnej nauki czytania dla dzieci przedszkolnych oraz starszych zagrożonych dysleksją i wadami wymowy. Zestaw zeszytów pozwala Twojemu dziecku poznać wszystkie litery polskiego alfabetu, wcześnie rozpocząć naukę rozpoznawania wyrazów, poszerzać zasób słownictwa, opanować sztukę czytania ze zrozumieniem, uczyć się języków obcych, nauczyć się w przyszłości pisowni trudnych wyrazów.

Ulubionym zeszytem dzieci jest KOLOROWANKA, którą dołączamy do zestawu jako gratis. Dodatkowym bonusem jest poradnik dla rodziców i nauczycieli.

 

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: