Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Leczenie chirurgiczne w zapaleniach kości i stawów. Schnettler, Steinau Zobacz większe

Leczenie chirurgiczne w zapaleniach kości i stawów. Schnettler, Steinau

MEDI:9788362875092

Nowy produkt

Wydawnictwo Medipage
Rok wydania     2012
Autor     Reinhard Schnettler, Hans-Urlich Steinau
Redaktor wydania polskiego     prof. Wojciech J. Marczyński
Wydanie     1
Oprawa     Twarda
ISBN:9788362875092

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

163,20 zł brutto

-20%

204,00 zł brutto

Więcej informacji

Ten zwarty i zawierający doskonałe ilustracje podręcznik dla chirurgów dostarcza instrukcji, jak krok po kroku skutecznie zwalczać ostre oraz przewlekłe zapalenia kości i stawów. Na początku książki znajdzie Czytelnik omówienie patofizjologii oraz klasyfikacji przedmiotowych stanów. Czołowi klinicyści zajmują się procedurami diagnostycznymi, w tym obrazowaniem i technikami medycyny nuklearnej, a także przedstawiają różne metody antybiotykoterapii. Następnie autorzy zapoznają z szeregiem technik chirurgicznych stosowanych w zapaleniu szpiku, technikami chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej stosowanymi przy zakażeniach jako leczenie z wyboru lub postępowanie zapobiegawcze, procedurami w zakażeniach wokół endoprotezy stawu, a także metodami usztywniania w leczeniu z powodu zakażenia stawów.

Zalety książki:

    praktyczne wskazówki i porady odnośnie do najlepszych sposobów postępowania oraz ostrzeżenia dotyczące błędów i zagrożeń w praktyce klinicznej, wyeksponowane w kolorowych polach
    liczne omówienia przypadków, stanowiące przykłady terapeutyczne instruktywne w codziennej praktyce
    wyłącznie najbardziej użyteczne informacje z obszernej i złożonej dziedziny, przedstawione w sposób przejrzysty.
    ponad 500 obrazów radiologicznych wysokiej jakości, ilustracji barwnych oraz fotografii pokazujących budowę anatomiczną i sposób wykonywania zabiegów.

Niezastąpiona jako źródło wiedzy do szybkiego wykorzystania przed zabiegiem, książka Leczenie chirurgiczne w zapaleniach kości i stawów stanowi praktyczny przewodnik dla zajmujących się chirurgią ortopedyczną, ogólną i plastyczną lekarzy klinicystów oraz asystentów na stażu.

Reinhard Schnettler, MD jest profesorem i dyrektorem Klinik und Poliklinik für Unfallchirurgie na Universitätsklinikums Gießen und Marburg w Gießen w Niemczech.

Hans-Urlich Steinau, MD jest profesorem i dyrektorem Universitätsklinik für Plastische Chirurgie na Ruhr-Universität w Bochum w Niemczech.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: