Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Masaż tensegracyjny Zobacz większe

Masaż tensegracyjny

MEDP:9788378460596

Nowy produkt

Wydawnictwo Medpharm
Krzysztof Kassolik, Waldemar Andrzejewski
rok wydania:2014 r.
ilość stron:104
format:168x238 mm
ISBN:9788378460596

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

78,00 zł brutto

-1,00 zł

79,00 zł brutto

Więcej informacji

Na podstawie wieloletniego doświadczenia i poszukiwań racjonalnego uzasadnienia autorzy opracowania podjęli próbę wytłumaczenia występowanie objawów bólowych w odległych częściach ciała w stosunku do miejsca występowania głównych dolegliwości w oparciu o zjawisko tensegracji.

W pracy po raz pierwszy zaprezentowano metodologię szczegółowego postępowania podczas masażu tensegracyjnego. Przedstawione zostały podstawy anatomiczne i biomechaniczne, które uzasadniają naukowo proponowany sposób postępowania terapeutycznego.

Prezentacja metodologii wsparta została bogatym materiałem ilustracyjnym, co sprawia, że publikacja jest bardzo konkretną pomocą zarówno diagnostyczną jak i terapeutyczną. Przejrzysta i logiczna struktura tekstu, napisanego fachowym językiem anatomicznym i fizjoterapeutycznym pozwala na łatwe zrozumienie założeń metodycznych masażu tensegracyjnego i zależności anatomicznych pomiędzy powiązanymi ze sobą strukturami.

Publikacja niniejsza przeznaczona jest nie tylko dla ekspertów, którzy zajmują się praktyką i teorią masażu. Uważam, że powinna być również pomocna studentom uczelni prowadzących zajęcia z fizjoterapii.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: