Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Pływanie niemowląt Zobacz większe

Pływanie niemowląt

9788393442409

Nowy produkt

Autor: dr Krzysztof Pietrusik
Wydawnictwo:Wseit
Stron: 75
ISBN:9788393442409
Rok wydania: 2012
Wydanie: 1
Oprawa: miękka

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

31,41 zł brutto

-10%

34,90 zł brutto

Więcej informacji

Autor książki „Pływanie niemowląt” – dr Krzysztof Pietrusik jest nauczycielem akademickim zatrudnionym w Zakładzie Pływania i Ratownictwa Wodnego Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. To autor kilkudziesięciu publikacji oraz uczestnik szeregu konferencji metodycznych i naukowych w zakresie kultury fizycznej, a także autor programów i wykładowca na kursach instruktorsko-trenerskich. Jest metodykiem i autorem programów nauczania pływania, prezenterem wszelkich form aktywności fizycznej w środowisku wodnym dla dzieci i młodzieży oraz osób w wieku dorosłym.
Książka „Pływanie niemowląt” ma 76 str., zawiera ponad 50 kolorowych zdjęć, wydana jest w okładce z zakładkami i na wysokiej jakości papierze drukarskim.
Książka ta jest jedyna w swoim rodzaju, ponieważ na rynku nie ma drugiej takiej pozycji. Książka „Pływanie niemowląt” jest niezwykle wartościową publikacją naukowo - dydaktyczną. Zawiera elementy zarówno opracowania naukowego, jak i doskonale przygotowanego podręcznika dydaktycznego. Zwartość publikacji i jej konkretność powodują, że łatwo będzie znaleźć jej odbiorców w gronie osób bezpośrednio zainteresowanych pływaniem niemowląt, jak również przekonać osoby, które jeszcze z tym zagadnieniem do czynienia nie miały, do uczestnictwa w owym niezwykle wartościowym i cennym zjawisku społecznym, które staje się swoistym znakiem naszych czasów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: