Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Podręcznik radiologii Zobacz większe

Podręcznik radiologii

ELSE:9788376097466

Nowy produkt

Wydawnictwo EDRA
W. Herring
wyd. I polskie, red. M. Sąsiadek
328 stron
rok wydania: 2014
format: 215 x 275, opr. broszurowa
ISBN: 9788376097466

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

85,53 zł brutto

-17.75%

103,99 zł brutto

Więcej informacji

Zanim będziesz mógł zacząć wykorzystywać diagnostykę obrazową jako narzędzie w rozpoznawaniu choroby, na którą cierpi Twój pacjent, musisz wcześniej posiąść zdolność odróżniania obrazu prawidłowego od nieprawidłowego. To wcale nie jest takie proste, jak może się wydawać i wymaga często wielkiego doświadczenia, do którego zdobycia radiolodzy poświęcają całe swoje życie zawodowe.

Przeczytanie tej książki nie sprawi, że staniesz się radiologiem, lecz może sprawić, że będziesz potrafił lepiej rozpoznawać nieprawidłowości i interpretować obrazy radiologiczne. Dzięki temu, być może, zdobędziesz większą pewność siebie w pracy z pacjentami.

Podręcznik został skonstruowany w taki sposób, że podczas lektury poszczególnych rozdziałów nauczysz się, jak rozpoznać prawidłowe objawy. Będziesz umiał odróżnić fałd skórny od odmy opłucnowej, dowiesz się także, jak stwierdzić, czy to zamazane, białawe „coś” u podstawy płuca to objaw zapalenia płuc, czy też pacjent po prostu nie zaczerpnął odpowiednio głęboko powietrza.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: