Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Położnictwo dla anestezjologów Zobacz większe

Położnictwo dla anestezjologów

9788320041149

Nowy produkt

Dziedzina: Anestezjologia i intensywna terapia, Położnictwo i ginekologia
Redaktor naukowy:Alexander Heazell, John Clift
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Redaktor naukowy tłumaczenia: Ewa Gorczyca-Wiśniewska
Tłumaczenie z języka: angielski
Stron: 192
ISBN:9788320041149
Rok wydania: 2011
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: F

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

36,75 zł brutto

-25%

49,00 zł brutto

Więcej informacji

W książce są omówione wszystkie ważniejsze zagadnienia z zakresu położnictwa, mające wpływ na postępowanie anestezjologiczne w okresie okołoporodowym. Anestezjologia położnicza różni się od anestezjologii stosowanej w innych specjalnościach medycznych. Przede wszystkim lekarz ma tu do czynienia z dwoma pacjentami - matką i dzieckiem. Poza tradycyjnymi zadaniami, takimi jak zapewnienie zniesienia czucia bólu i prowadzenie znieczulenia, anestezjolodzy są również zaangażowani w postępowanie w stanach ostrych związanych z ciążą. 
Celem książki jest przekazanie anestezjologom podstawowej wiedzy z zakresu położnictwa i - co ważniejsze - wpływu tej wiedzy na ich praktykę anestezjologiczną. Przeznaczeniem tej książki jest uzupełnienie  wiedzy na temat anestezjologii w położnictwie.
Każdy rozdział ma bardzo czytelny i przejrzysty układ. Starannie dobrane ryciny, tabele i algorytmy postępowania ilustrują najistotniejsze zagadnienia z zakresu praktyki anestezjologicznej.
Książka będzie przydatna dla anestezjologów pracujących na oddziałach położniczych oraz lekarzy położników i ginekologów, a dla także położnych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: