Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Postępowanie przedszpitalne w obrażeniach ciała NOWOŚĆ Zobacz większe

Postępowanie przedszpitalne w obrażeniach ciała NOWOŚĆ

PZWL:9788320049343

Nowy produkt

Autorzy:Ignacy Baumberg, Robert Brzozowski, Robert Gałązkowski
Redaktor naukowy:Przemysław Guła, Waldemar Machała
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Copyright: 2015
Rok wydania: 2015
Stron: 514
ISBN:9788320049343
Wydanie: 1
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: B5
Edycja: Pierwsze wydanie

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

96,75 zł brutto

-25%

129,00 zł brutto

Więcej informacji

Oczekiwana I część książki z medycyny ratunkowej przygotowana przez znanych i cenionych autorów. W książce opisano najważniejsze zagadnienia dotyczące postępowania na miejscu zdarzenia, w czasie transportu oraz przekazywania pacjenta zespołowi urazowemu SOR. Każdy z rozdziałów napisany jest według schematu: wprowadzenie, procedury postępowania, najczęstsze błędy i pułapki, uwagi dla lekarza oraz działania w środowisku taktycznym. Autorzy dzielą się również wątpliwościami i odwołują się do własnych doświadczeń wojennych. W publikacji zamieszczono liczne zdjęcia ilustrujące codzienną pracę zespołów ratownictwa medycznego.
Książka z pewnością zainteresuje lekarzy, pielęgniarki i ratowników medycznych pracujących w zespołach ratownictwa medycznego, zespołach pogotowia lotniczego, a także ratowników medycznych pracujących w służbach mundurowych i specjalistycznych jednostkach, m.in. TOPR, WOPR, GOPR, PCK.

Autorzy posiadają kolosalne doświadczenie zdobyte podczas pokoju i w czasie misji wojskowych. Dzielą się z Czytelnikiem tą wiedzą w sposób doskonały, łącząc teorię z praktyką i porządkując to, co wiemy w logiczną całość. Z pełnym przekonaniem rekomenduję to dzieło jako wiodącą pozycję w polskiej literaturze fachowej dotyczącej przedszpitalnego postępowania w obrażeniach ciała.
Z Przedmowy
Konsultant Krajowy w dziedzinie medycyny ratunkowej

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: