Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Psychoonkologia w praktyce klinicznej Zobacz większe

Psychoonkologia w praktyce klinicznej NOWA

PZWL: 9788320045659

Nowy produkt

Autorzy:Krystyna de Walden-Gałuszko
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Copyright: 2011
Rok wydania: 20115
Stron: 258
ISBN:9788320045659
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: A5

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

54,75 zł brutto

-25%

73,00 zł brutto

Więcej informacji

Psychoonkologia jest dyscypliną, która powstała i rozwinęła się dzięki postępowi w zakresie onkologii. Swoje cele realizuje w dwóch kierunkach: pierwszy to promocja zdrowego trybu życia, drugi to łagodzenie i usuwanie skutków choroby onkologicznej zarówno u chorych, jak i ich najbliższego otoczenia. Jest to ważna dziedzina wiedzy na każdym etapie zmagania się z procesem nowotworowym - od momentu rozpoznania choroby, przez okres leczenia, etapy życia po pokonaniu nowotworu lub w okresie zaawansowanej, nieuleczalnej choroby, prowadzącej do śmierci.
Książka jest podsumowaniem własnych wieloletnich doświadczeń Autorki z pacjentami onkologicznymi w różnych stadiach choroby. Zawiera propozycje konkretnej pomocy psychologicznej zarówno chorym, jak i ich rodzinom w różnych sytuacjach życiowych. Podaje sprawdzone sposoby na profesjonalne, skuteczne wspieranie chorych przez personel medyczny i rodzinę
Publikacja ta będzie pomocna dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, onkologów, psychologów, pielęgniarek, pracowników hospicjów oraz studentów szkół medycznych i wydziałów psychologicznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

24 innych produktów w tej samej kategorii: