Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Rezonans magnetyczny: podstawy fizyczne, obrazowanie, ułożenie pacjenta, protokoły Zobacz większe

Rezonans magnetyczny: podstawy fizyczne, obrazowanie, ułożenie pacjenta, protokoły

MEDI:9788361104964

Nowy produkt

Wydawnictwo Medipage
Rok wydania 2015
Autor Muhammed Elmaoğlu, Azim Çelik
Redaktor wydania polskiego Prof. dr hab. n. med. Radosław Pietura
Wydanie 1
Liczba stron 328
ISBN 9788361104964
Oprawa Miękka

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

112,00 zł brutto

-18,00 zł

130,00 zł brutto

Więcej informacji

Zasady obrazowania MR, ułożenie pacjenta i protokoły objaśnione są w tej książce w bardzo łatwy do zrozumienia, wręcz podręcznikowy sposób, poparte setkami ilustracji pomocnych w codziennych, rutynowych badaniach. Autorzy korzystają ze swojego 25-letniego wyjątkowego doświadczenia w nauczaniu zasad obrazowania MR, tworzeniu protokołów, nauczaniu procedur i zaawansowanym obrazowaniu MR w wielu różnych krajach. Wychodzą też naprzeciw problemom wynikającym z faktu, że skanowanie MR oraz protokoły mogą różnić się znacząco w zależności od krajów i instytucji.

W pierwszej części książki w przejrzysty i zwięzły sposób wyjaśnione są podstawowe zasady obrazowania MR, które każdy kto pracuje lub planuje pracować przy obrazowaniu MR powinien znać. Jako punkt odniesienia wśród różnych producentów MR stworzone zostały tabele nazewnictwa starych i nowych sekwencji impulsów. Bezpieczeństwo MR, ułożenie pacjenta, planowanie badań i przykłady protokołów obejmują drugą część książki, zawierając praktyczne informacje o skanowaniu dla użytkowników MR, poparte ilustracjami i tabelami z protokołami.

Książka ta jest niezastąpionym źródłem wiedzy dla elektroradiologów, specjalistów radiologów, asystentów, współpracowników naukowych i każdego, kto chce nauczyć się obrazowania metodą rezonansu magnetycznego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: