Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Seks w stałym związku Zobacz większe

Seks w stałym związku

9788378250043

Nowy produkt

Akapit s.c.
Autor: Ewa Baszak-Radomańska
Jolanta Sobkowicz
ISBN: 9788378250043
Stron: 280
Format: B6
Oprawa: miękka

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

24,90 zł brutto

-17%

30,00 zł brutto

Więcej informacji

Według autorek książki słaba więź erotyczna, nuda, seks z litości i słabe pożądanie seksualne u jednego z partnerów to nieodzowny i celowy etap w rozwoju związku.
Dalej są trzy drogi: wysiłek, aby stworzyć namiętną i pełną pasji relację, rozpad małżeństwa i, co chyba jest najgorsze, pozostawanie w nieżywym związku, życie obok siebie.

Największy nacisk został położony na terapię pożądania. To w dużym stopniu znalezienie równowagi pomiędzy odrębnością a potrzebą bliskości. Pokazano mechanizmy, które rządzą nie tylko relacją erotyczną, ale także pozwalają zobaczyć inne związki: z własnymi dziećmi, w pracy. Przedstawiono najbardziej nowoczesną terapię par wg Davida Schnarcha. Jest tu również wiele praktycznych informacji o fizjologii seksu oraz propozycja radzenia sobie w zaburzeniach.

Ewa Baszak-Radomańska jest ginekologiem i seksuologiem a Jola Sobkowicz polonistką, która dodała do rozdziałów poetyckie uwagi. Czyta się lekko i ma się wrażenie, że książka jest o nas samych. Po przeczytaniu pozostaje motywacja do polepszenia relacji z ważnymi dla nas ludźmi i pragnienie głębokiej, pełnej pasji relacji z własnym mężem. Książka początkowo była serią artykułów na stronie Gabinetów Terpa, dołączono krótkie komentarze internautów. Pisana była dla kobiet, jest dla wszystkich.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii: