Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Udany poród. Jak wcześnie zapobiec dystocji i ją leczyć Zobacz większe

Udany poród. Jak wcześnie zapobiec dystocji i ją leczyć

9788320044430

Nowy produkt

Jak wcześnie zapobiec dystocji i ją leczyć.
Redaktor naukowy:Bogdan Chazan
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Copyright: 2014
Rok wydania: 2014
Stron: 414
ISBN:9788320044430
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: A5

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

97,65 zł brutto

-25%

130,20 zł brutto

Więcej informacji

Książka jest jedną z najważniejszych publikacji na temat naturalnego porodu. Autorki swoją gruntowną wiedzę popartą naukowymi dowodami mistrzowsko połączyły z wieloletnim doświadczeniem własnym oraz innych specjalistów i praktyków.
Wiadomości są uporządkowane w przejrzysty sposób – według okresów porodu – wzbogacone ilustracjami obrazującymi m.in. optymalne ułożenia ciała kobiety przed porodem i w czasie jego trwania oraz techniki manualne sprzyjające poprawie ułożenia płodu.
W publikacji przedstawiono interwencje o małym stopniu inwazyjności, sposoby postępowania w przypadku trudnego porodu, analizę parcia kierowanego i spontanicznego oraz informacje dotyczące różnych czynników przynoszących ulgę w bólu i postęp porodu (ruch, kąpiele, działanie zimnem i ciepłem, techniki masażu). Ponadto omówiono sposób podejścia do rodzącej, sprzyjający jej komfortowi psychicznemu i fizycznemu.
Kompendium wiedzy dla specjalistów (lekarzy, położnych) pragnących bardziej kompleksowo spojrzeć na ww. opisane zagadnienia, ale także dla wszystkich osób sprawujących opiekę nad kobietą w tym ważnym czasie. To także nieoceniona pomoc dydaktyczna dla studentów medycyny i kierunku położnictwo.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: