Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Wskazania do badań obrazowych Zobacz większe

Wskazania do badań obrazowych

9788320035254

Nowy produkt

 

Dziedzina: Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, Radiologia i diagnostyka obrazowa
Autorzy:Robert Chrzan, Laretta Grabowska-Derlatka, Marek Gołębiowski
Redaktor naukowy:Bogdan Pruszyński
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Stron: 512
ISBN:9788320035254
Rok wydania: 2011
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: B5

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

87,75 zł brutto

-25%

117,00 zł brutto

Więcej informacji

Jest to praktyczny poradnik dla lekarza pierwszego kontaktu i specjalistów z różnych dziedzin. W publikacji w sposób zwięzły i praktyczny przedstawiono możliwości racjonalnego wykorzystania badań obrazowych. Omówiono sposób postępowania w różnych dolegliwościach i zespołach objawowych, z uwzględnieniem inwazyjności badań, zagrożenia, jakie stanowią dla pacjentów, skuteczności rozpoznawania, a także konsekwencji finansowych. Zamieszczono najnowsze zalecenia postępowania rozpoznawczego opracowane przez organizacje międzynarodowe, towarzystwa naukowe i własne doświadczenia autorów. 
W każdym haśle części poświęconej wstępnym rozpoznaniom klinicznym uwzględniono informacje na temat dominującej dolegliwości, rozpoznania wstępnego, najczęstszych rodzajów patologii, które mogą być przyczyną dolegliwości oraz zalecanej pierwszoplanowej lub podstawowej metody badania, a następnie metod uzupełniających z określeniem celu ich stosowania.
Podręcznik adresowany jest do lekarzy niebędących radiologami, szczególnie do praktykujących w dziedzinie medycyny rodzinnej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 innych produktów w tej samej kategorii: