Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Zespół bólowy miednicy mniejszej Zobacz większe

Zespół bólowy miednicy mniejszej

9788320044454

Nowy produkt

Autorzy:Jerzy Jarosz, Maciej Kielar, Andrzej Kokoszka
Redaktor naukowy:Beata Śpiewankiewicz
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Stron: 148
ISBN:9788320044454
Rok wydania: 2013
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: B5

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

74,25 zł brutto

-25%

99,00 zł brutto

Więcej informacji

Przewlekły ból w miednicy mniejszej jest dolegliwością, która w znacznym stopniu obniża jakość życia chorych. Jego przyczyną mogą być zmiany organiczne, zaburzenia czynnościowe lub psychosomatyczne. Rozpoznanie schorzenia i planowanie leczenia wymaga podejścia interdyscyplinarnego dlatego książka powstała we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin. Przedstawiono w niej aktualny stan wiedzy na temat przewlekłych bólów miednicy mniejszej z przyczyn: ginekologicznych, chirurgicznych, proktologicznych, gastrologicznych, ortopedycznych, urologicznych i psychologiczno-psychiatrycznych. Opisano również metody postępowania diagnostycznego i terapeutycznego. Liczne ryciny, w tym kolorowe, doskonale ilustrują zawartą w publikacji treść.
Autorami poszczególnych rozdziałów są doświadczeni klinicyści, którzy przekazali istotne praktyczne informacje pomocne w rozpoznawaniu tej jednostki chorobowej i leczeniu pacjentów cierpiących na przewlekłe dolegliwości bólowe.
Książka adresowana jest do lekarzy różnych specjalności, w tym ginekologów, proktologów, chirurgów , gastrologów, urologów i ortopedów. Powinna zainteresować również lekarzy rodzinnych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: