Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Zeszyt zaliczeniowy do ćwiczen z anatomii prawidłowej Tom I. Nomeklatura: polska, angielska, łacińska Zobacz większe

ZESZYT ZALICZENIOWY DO ĆWICZEŃ Z ANATOMII PRAWIDŁOWEJ. TOM I Nomeklatura: polska, angielska, łacińska

9788378460466

Nowy produkt

Wydawnictwo Medpharm
Autor: pod redakcja Bohdana Gworysa
Wydanie II polskie
rok wydania:2014 r.
ilość stron:34
format:150x210 mm
ISBN:9788378460466

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

15,96 zł brutto

-16%

19,00 zł brutto

Więcej informacji

Kompendium i zeszyt ćwiczeń z anatomii prawidłowej człowieka uwzględniają najnowsze badania naukowe w tej dziedzinie.

Walorem podręcznika są szeroko pojęte zagadnienia i terminy z zakresu anatomii klinicznej i kliniki, co znacznie ułatwia ogólne zrozumienie przedmiotu.

Niewątpliwą nowością jest zastosowanie najbardziej aktualnego mianownictwa anatomicznego w wersji łacińskiej,polskiej, ale również- po raz pierwszy w polskim podręczniku- angielskiej.

Podręcznik w całości wyczerpuje materiał wymagany od studentów medycyny, zarówno kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego. Jest również zdecydowanie przydatny ratownikom medycznym, fizjoterapeutom, studentom pielęgniarstwa, położnictwa, dietetyki

i zdrowia publicznego.

Idealnie sprawdza się jako repetytorium z anatomii człowieka w praktyce lekarskiej przed Lekarskim Egzaminem Państwowym.

Publikacja składa się z 3 zestawów Kompendium + zeszyt ćwiczeń (tom I, II, III) - łącznie 6 publikacji.

Tom I (kompendium + ćwiczenia) zawiera zagadnienia dotyczące osteologii i syndesmologii. Jest to część wprowadzająca studentów w świat wiedzy anatomicznej, dzięki której mogą zapoznać się z podstawową terminologią medyczną w różnych językach- łacińskim, polskim i angielskim.

Dzięki dokładnym rycinom, można dostrzec każdy szczegół uwidoczniony na szkielecie.

Tom II (kompendium + ćwiczenia) obejmuje części miękkie ciała w ujęciu topograficznym . Dokładnie przedstawione są mięśnie, naczynia, nerwy i narządy trzewne głowy i szyi. Precyzyjnie pokazana jest również zawartość jamy klatki piersiowej i jamy brzusznej.

Tom III (kompendium + ćwiczenia) skupia się przede wszystkim na neuroanatomii, którą powszechnie uważa się za jedną z najsłabiej poznanych gałęzi anatomii, zatem kompendium to jest źródłem informacji, które są niezwykle trudne do zdobycia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: