Producenci

Informacja

 

Firma Netaro powstała na początku 2014 roku. Od początku działalności uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym oferujemy wartościowe książki, gry, multimedia i inne starannie wybrane produkty. Dobra i rzetelna współpraca z naszymi Partnerami pozwala nam oferować nowe towary w korzystnych cenach. W ramach stałego rozwoju ciągle pracujemy nad poszerzaniem oferty, wdrażaniem nowych rozwiązań i udogodnień - wszystko po to, by zakupy internetowe były przyjemnością.

 

 

Dlaczego my?

 

Świetny kontakt

Doskonale rozumiemy jak ważna w procesie zakupów internetowych jest komunikacja z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, by prezentowane opisy przedmiotów odzwierciedlały stan rzeczywisty. Na każdym etapie zamówienia przesyłamy informację o jego statusie. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań, wątpliwości - jesteśmy do dyspozycji za pośrednictwem trzech dróg komunikacji [kontakt]. Na wiadomości e-mail odpisujemy codziennie, również w weekendy i święta. Telefony odbieramy także poza godzinami pracy.

 

Bezpieczeństwo

Jesteśmy legalnie działającą firmą z Polski. Współpracujemy z pewnymi i solidnymi Partnerami, którzy dostarczają najlepszej jakości towary oraz świadczą usługi na najwyższym poziomie. Płatości obsługujemy za pośrednictwem popularnych i powszechnie stosowanych systemów płatności, udostepniając możliwość płatności przelewem, szybką płatnością elektroniczną, kartą płatniczą lub gotówką przy odbiorze paczki [sprawdź metody płatności].

 

Pewna wysyłka

Towary wysyłamy za pośrednictwem starannie wybranych i sprawdzonych firm. Udostępniamy szeroki wybór opcji dostawy [sprawdź sposoby wysyłki]. Każdy przedmiot pakowany jest z należytą uwagą w odpowiednie materiały zabezpieczające go przed możliwością uszkodzenia w transporcie. Wszystkie nadawane przez nas paczki są rejestrowane, dzięki czemu w razie potrzeby możemy sprawdzić status każdej z nich.

 

Najwyższa jakość

Wszystkie oferowane przez nas towary są nowe, nieużywane. Działamy tak, by zarówno w procesie magazynowania i wysyłki najwyższa jakość przedmiotów zapewniona przez producentów została zachowana.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami [kontakt]

 

Podstawowe dane firmy:

NETARO Robert Wójcik
ul. Zielona 24/3, 41-500 Chorzów
NIP: 6272324843,
REGON: 243472512.
Tel.: 609-095-860
E-mail: sklep@netaro.pl