Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Biomechanika i trening konia Zobacz większe

Biomechanika i trening konia

GALA:9788375797213

Nowy produkt

Wydawnictwo Galaktyka
AUTOR: JEAN-MARIE DENOIX
LICZBA STRON:    190
FORMAT:    210 x 280
OPRAWA:    twarda
ISBN:    9788375797213
DATA WYDANIA:    24 maja 2019

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

65,52 zł brutto

-18%

79,90 zł brutto

Więcej informacji

Szkolenie koni ma na celu poprawę ich wyników sportowych bez narażania na kontuzje ich układu mięśniowo-szkieletowego. Książka Biomechanika i trening konia dostarcza wiedzy na temat anatomii funkcjonalnej, która umożliwi trenerom jak najlepsze wykorzystanie poszczególnych ćwiczeń, wykonywanych przez konie podczas treningów – a to z pewnością zaowocuje w trakcie zawodów.
Autor przedstawia najpierw krótki opis biomechaniki najważniejszych grup mięśniowych zaangażowanych w ruch konia, potem omawia mięśnie kończyn piersiowych, miednicznych, szyi i kłody. Jest to baza dla kolejnych rozdziałów, w których skupia się na treningu i podstawowych ćwiczeniach wykorzystywanych w szkoleniu koni.

Tekst jest ilustrowany świetnymi zdjęciami, wykresami i rycinami anatomicznymi opracowanymi przez autora. Książka stanowi bardzo cenną pozycję dla wszystkich profesjonalistów pracujących z końmi: lekarzy weterynarii, trenerów i jeźdźców, naukowców, fizykoterapeutów oraz wykładowców na kursach jeździeckich, a także dla tych miłośników koni, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o budowie i ruchu konia.

30 innych produktów w tej samej kategorii: