Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Pediatria t. 1-2 Zobacz większe

Pediatria Tom 1-2 Wydanie II zmienione Komplet NOWY 2018

PZWL:9788320043099

Nowy produkt

Wydanie: II zmienione i uaktualnione, 2018
Redakcja naukowa: Wanda Kawalec, Ryszard Grenda, Marek Kulus
Wydawca: PZWL Wydawnictwo Lekarskie
Typ oprawy: twarda
Data premiery: 20.09.2018
Redakcja: Wanda Kawalec, Ryszard Grenda, Marek Kulus
Język wydania: polski
EAN: 9788320055832
Liczba stron: 1400
Wymiary: 20.5x28.5cm

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

224,25 zł brutto

-25%

299,00 zł brutto

Więcej informacji

Pediatria t. 1-2
Nie ma chyba w Polsce lekarza, który w trakcie swego kształcenia nie zetknął się z tym podręcznikiem. Książka na pewno przyda się studentom kierunków medycznych, absolwentom medycyny przygotowującym się do Lekarskiego Egzaminu Końcowego, lekarzom w trakcie specjalizacji z pediatrii czy medycyny rodzinnej, a także doświadczonym medykom chcącym odświeżyć niektóre informacje. Wielu lekarzy wraca też do tej publikacji będąc lekarzem-rodzicem.

Kompleksowe opracowanie: dwa tomy, tysiąc czterysta stron. Najwyższy poziom meryto­ryczny i aktualność ? dzięki wkładowi pracy wielopokoleniowego zespołu autorskiego, skupiającego cenionych specjalistów pediatrii i dziedzin pokrewnych. Wysokie walory praktyczne ? dzięki zwięzłej i przejrzystej formie, z licznymi rycinami, tabelami i normami.

Podręcznik jest adresowany do studentów kierunków medycznych, absolwentów medycy­ny przygotowujących się do Lekarskiego Egzaminu Końcowego, lekarzy w trakcie specja­lizacji z pediatrii bądź medycyny rodzinnej, a także doświadczonych praktyków chcących odświeżyć niektóre informacje.

Znaczna część publikacji poświęcona jest chorobom wieku dziecięcego z myślą o maksy­malnej przydatności w pracy z małymi pacjentami. Książka obejmuje również zagadnienia związane z rozwojem fizycznym i psychicznym dzieci, żywieniem, oceną prenatalną, ba­daniem przedmiotowym i podmiotowym.

Nowe wydanie podręcznika zostało w całości starannie zweryfikowane zgodnie z najnow­szymi wytycznymi i zaleceniami.

Rozdziały dotyczące dziedzin, w których rozwój wiedzy jest szczególnie dynamiczny (m.in. neurologia, endokrynologia, gastroenterologia i choroby zakaźne), znacząco poszerzono. Został również dodany rozdział dotyczący zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: