Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Angielski w praktyce ratownika medycznego Zobacz większe

Angielski w praktyce ratownika medycznego

9788320042207

Nowy produkt

Dziedzina: Języki obce, Medycyna ratunkowa
Autorzy:Anna Kierczak
Wydawnictwo:Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Stron: 424
ISBN:9788320042207
Rok wydania: 2011
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: A5

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

77,43 zł brutto

-13%

89,00 zł brutto

Więcej informacji

Przedmiotem książki-samouczka jest angielski język specjalistyczny  dla ratowników medycznych. Zakres leksykalny podręcznika obejmuje wybraną tematykę z: anatomii; wywiadu medycznego z poszkodowanym/pacjentem i z jego rodziną oraz ze świadkami wypadku; zabiegów i interwencji ratowniczych w różnych przypadkach oraz sprzętu medyczno-technicznego.
Książka ma za zadanie pomóc polskiemu ratownikowi medycznemu w nawiązaniu minimum koniecznego kontaktu z pacjentem-obcokrajowcem, który pilnie potrzebuje pomocy medycznej, lub z ratownikiem medycznym czy przedstawicielem służby zdrowia obcego pochodzenia, znającym język angielski. Jej układ wyczerpuje zakres potrzebnego słownictwa, a uproszczona transkrypcja fonetyczna daje możliwość szybkiego skorzystania z pomocy językowej w ekstremalnych warunkach. Szybkiemu wyszukiwaniu angielskich słów i wyrażeń służy Indeks najważniejszych wyrażeń i czynności znajdujący się na końcu książki.
Publikacja adresowana jest  do studentów ratownictwa medycznego w szkołach medycznych oraz praktyków, chcących podjąć pracę w krajach anglojęzycznych. Jest również napisana z myślą o wszystkich uczących się, którzy na co dzień w życiu zawodowym mają do czynienia z językiem angielskim z tej dziedziny i pragną usystematyzować oraz utrwalić dotychczas zdobytą wiedzę.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii: